Дитячу посмішку в кожну оселю!
Діти - це любов, що стала зримою - Новаліс
Анкета ''Я буду мамою''

 

інфо-Альтернатива

 

 

Жіноче здоров'я після 40

УЗД внутрішніх органів, щитовидної залози та серця

УЗД внутрішніх органів, щитовидної залози та серця
УЗД внутрішніх органів: Включає в себе обстеження печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, сечового міхура і додатково в чоловіків - простати. Показаннями до УЗД органів черевної порожнини є практично всі хворобливі відчуття у верхніх відділах живота, відчуття важкості в правому підребер'ї, гіркота в роті, при підвищеному газоутворенні, а також гострий біль в правому підребер'ї. За 5 годин до обстеження не їсти, не пити солодких напоїв, кави та чаю. Наповнити сечовий міхур (пити просту воду).
 
УЗД щитовидної залози: УЗД щитовидної залози - найдоступніший і ефективний метод діагностики, який дозволяє оцінити розміри та структуру щитовидної залози, а також її судинну і лімфатичну систему. Причини для профілактичного проведення УЗД щитовидної залози є наявність симптомів: апатія, стомлюваність, млявість, слабкість, ожиріння, сонливість, надмірна дратівливість, перепади настрою, виснаження; робота пов'язана з професійною шкідливістю, зокрема робота за комп'ютером; вік старше 40 років; прийом гормональних препаратів; спадковість щодо захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету; перед планованою вагітністю. Метод діагностики не вимагає підготовки з боку пацієнта.
 
УЗД серця: УЗД серця, або ехокардіографія - це метод дослідження, який дозволяє виявити наявність деяких структурних аномалій або змін у серці, що виникають при різних захворюваннях або вадах розвитку.
 
Ехокардіографія широко застосовується в діагностиці вад розвитку серця у дітей, захворювань серцевого м'яза (міокарда), захворювань клапанів серця, серцевої сумки (перикарда), великих судин (аорта і легеневий стовбур), і т.п. УЗД серця це абсолютно безболісний і безпечний метод обстеження, який не потребує спеціальної підготовки. 

УЗД
УЗД органів черевної порожнини500,00 грн
УЗД печінки, жовчевого міхура та підшлункової залози350,00 грн
УЗД нирок та сечового міхура350,00 грн
УЗД щитовидної залози200,00 грн
УЗД селезінки та наднирників250,00 грн
УЗД сечового міхура та простати250,00 грн
ЕХО серця300,00 грн
УЗД грудних залоз300,00 грн