Дитячу посмішку в кожну оселю!
Діти - це любов, що стала зримою - Новаліс
Анкета ''Я буду мамою''

 

інфо-Альтернатива

 

 

Жіноче здоров'я після 40

УЗД в гінекології

УЗД в гінекології

УЗД в гінекології

Трансвагінальне обстеження: Проведення ультразвукового дослідження жіночих статевих органів через піхву, яке дає можливість більш точно візуалізувати шийку матки (крім вагінальної частини) матку, яєчники, маткові труби та позадуматковий простір та виявити найменші зміни в органах. Трансвагінальне обстеження проводиться жінкам, які живуть статевим життям. Спеціальної підготовки не потребує (наповнювати сечовий міхур не потрібно). Обстеження найкраще проводити на 6 – 12 день менструального циклу.
 
Трансабдомінальне обстеження: Проведення ультразвукового дослідження жіночих статевих органів через шкіру в надлобковій ділянці. Цей метод застосовується для обстеження дівчат та жінок, які не живуть статевим життям, а також, як додатковий метод діагностики при трансвагінальному УЗД. Перед приходом на обстеженням для візуалізації внутрішніх статевих органів потрібно наповнити сечовий міхур.
 
Фолікулометрія: Цей метод діагностики включає в себе кілька трансвагінальних обстежень протягом місяця в різні дні менструального циклу, для визначення процесу проходження овуляції при плануванні вагітності в природному циклі та перед процедурою ВМІ. Перше УЗД потрібно проводити на 7 – 9 день менструального циклу.
 
Молочні залози: це один з методів дослідження структури молочної залози, який дозволяє лікарю виявити наявність деяких захворювань, що супроводжуються появою ущільнень та інших утворень в тканинах молочних залоз. УЗД молочних залоз є абсолютно безпечним та безболісним методом діагностики, який може бути призначеней лікарем-мамологом з метою уточнення характеру змін молочної залози при деяких захворюваннях (наприклад, мастопатія, фіброаденома молочної залози та ін), травмах, а також для оцінки ефективності лікування деяких захворювань молочної залози. Рекомендується проходити профілактично (навіть при відсутності будь-яких змін у молочних залозах) всім жінкам мінімум один раз на 2 роки на 5 – 12 день менструального циклу.

УЗД в гінекології
УЗД органів малого тазу300,00 грн