Дитячу посмішку в кожну оселю!
Amat victoria curat - Перемога любить старанність
Анкета ''Я буду мамою''

 

інфо-Альтернатива

 

 

Жіноче здоров'я після 40

Клініка репродукції людини «Альтернатива» - це...

Нашу Клініку можна описувати багатьма гарними словами і сторінками тексту. Однак в цьому немає сенсу, бо ми не прагнемо себе вихваляти...

Ми щиро прагнемо ДОПОМОГТИ ВАМ.

Наша мета - це досягнення бажаного результату навіть у найскладніших випадках, які вважалися безнадійними, за оптимальні кошти.

Адже щойно переступивши поріг нашої Клініки Ви стаєте членом нашої великої родини, і ми всі дружньо починаємо піклуватися про Вас і тому:

ми використовуємо найновіші технології та медичне обладнання;

ми зібрали в єдине ціле багаторічні світові досягнення у галузі репродуктивної медицини (технології та методики Американської асоціації репродуктивної медицини, Європейського співтовариства репродукції та ембріології людини, Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), а також експертних рад Всесвітньої організації охорони здоров'я);

до Ваших послуг привітний висококваліфікований медперсонал - 40% нашого лікарського складу мають наукові ступені та займаються науковою роботою. Наш медпернонал постійно удосконалює навики роботи завдяки відвідуванню міжнародних симпозіумів, конференцій, стажуванню тощо

всі обстеження та процедури проводяться в межах однієї клініки, де приємна та невимушена атмосфера створить Вам затишок та налаштує Вас на позитивний результат.

Директор клініки, к.м.н. Ігор Євгенович Палига одним з перших працював над застосуванням допоміжних репродуктивних технологій з Західній Україні.

Клініка “Альтернатива” також є першим приватним центром в Західній Україні по профілактиці, діагностиці та лікуванню захворювань асоційованих з папіломовірусною інфекцією (HPV). Провідним спеціалістом у цьому напрямку є Володько Наталя Антонівна, доцент кафедри онкології, медрадіології ЛДМУ ім..Д.Галицького.

Окрім цього наша Клініка надає повний спектр гінекологічних послуг, УЗД (ультразвукової діагностики), послуги жіночої консультації, здійснює лабораторні аналізи тощо.

Комплексне надання послуг є однією із переваг нашої Клініки.

У високій якості діагностики, ефективності лікування та методик запліднення у нашій Клініці мали змогу переконатися сотні щасливих матерів, які тепер захоплюються ранковими промінчиками посмішок їхніх малят, сотні щасливих батьків, які радо плекають своїх діток, тож будемо раді і Вам подарувати маленьке, але водночас і найбільше у світі щастя.

Обіцяємо менше, ніж можемо, робимо більше, ніж обіцяли!