Дитячу посмішку в кожну оселю!
Діти - це любов, що стала зримою - Новаліс
Анкета ''Я буду мамою''

 

інфо-Альтернатива

 

 

Жіноче здоров'я після 40

Новини

29-листопада-2016

Токсикоз – ознака здорової вагітності

   Американські спеціалісти довели, що нудота та блювота є ознаками здорової вагітності. Результати дослідження опубліковані в журналі JAMAInternalMedicine та проводилися в національному інституті охорони здоровя США.

   Ті майбутні мами, що відчували виражений токсикоз, мають на 60-70% менший ризик викидня, ніж ті, кому токсикоз не докучав.

   Вчені заявили про правдивість результатів досліджень, незважаючи та те, що точних механізмів звязку між токсикозом та зниженням ризику втрати плода медики поки що не назвали. За припущеннями медиків, токсикоз – це ознака формування життєздатної тканини плаценти. Тому повна відсутність симптому теоретично може свідчити про неправильне протікання вагітності. Також дослідники відмічають, що у жінок, котрі відчували більш інтенсивні симптоми токсикозу (блювоту), вірогідність виносити та народити малюка є вищою, в порівнянні з тими, яких просто нудить.

   За статистикою прояви токсикозу спостерігаються у 75% вагітних. Можливо, заключення про те, що токсикоз означає нормальний перебіг вагітності, допоможе майбутнім мамам легше переносити неприємні відчуття в очікуванні нащадків.

   Гінекологи радять при проявах токсикозу більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, притримуватися раціонального харчування та вживати більше рослинної їжі. Їсти потрібно частіше маленькими порціями: звичайну для жінки порцію рекомендується розбити на 2-3 прийоми. Випадки сильного токсикозу з частою блювотою вимагають спостереження у спеціаліста.