Дитячу посмішку в кожну оселю!
Діти - це любов, що стала зримою - Новаліс
Анкета ''Я буду мамою''

 

інфо-Альтернатива

 

 

Жіноче здоров'я після 40

Кольпоскопія

Кольпоскопія

Кольпоскопія – сучасний метод діагностики, який широко використовується при гінекологічних оглядах. Використовується для профілактики та раннього виявлення раку шийки матки, однак не дозволяє виставити остаточний діагноз, а є скерованою на виявлення зони найбільшого ураження, що дає можливість виявити місце прицільної біопсії. В ході кольпоскопії проводиться візуальний огляд епітелію піхвової частини шийки матки за допомогою спеціального присторою – кольпоскопа. Кольпоскоп розроблений за принципом бінокулярного мікроскопа, за рахунок оптичної системи та сфокусованого освітлення він дозволяє під збільшенням роздивитися поверхню органа, що досліджується. Кольпоскопія проводиться при звичайному гінекологічному огляді, не вимагає спеціальної підготовки та знеболення, триває близько 15 хвилин та не викликає зазвичай больових відчуттів та добре переноситься пацієнтками.

 

Як підготуватися до проведення кольпоскопії:

-          статеве утримання протягом 1-2 днів

-          не використовувати в цей період піхвові свічки, спринцювання, таблетки, креми.

В ході дослідження проводиться огляд слизової шийки матки та піхви в дзеркалах та робиться забір цитологічного матеріалу для дослідження. Далі проводиться саме кольпоскопія – вивчення слизової під збільшенням кольпоскопа, а потім проводяться два тести – з оцтовою кислотою та розчином йоду. Така кольпоскопія називається розширеною. Дані тести спрямовані на покращення візуалізації та виявлення найбільш підозрілих ділянок епітелію.

Проводиться не рідше 1 разу на рік за наявності попередніх нормальних цитологічних мазків. Жінки з видаленим тілом матки повинні памятати про необхідність оглядів гінеколога з проведенням кольпоскопії. Дане дослідження є обовязковим при наявності патологічних змін за даними цитологічного мазка, а також як метод контролю за станом шийки матки після проведеного лікування.

Можливі ускладнення після проведення кольпоскопії:

- незначні болі по низу живота, що не вимагають застосування лікарських засобів

- іноді скудні кров’янисті виділення зі статевих шляхів, обумовлені застосуванням препарату йоду.


Кольпоскопія
Кольпоскопія450,00 грн