Дитячу посмішку в кожну оселю!
Наші гени роблять нас безсмертними
Анкета ''Я буду мамою''

 

інфо-Альтернатива

 

 

Жіноче здоров'я після 40

Біопсія шийки матки

Біопсія шийки матки

Біопсія шийки матки – процедура, в ході якої проводиться забір взірця тканини шийки матки для подальшого проведення аналізів на наявність передракових станів, раку шийки матки та різноманітних аномалій. В ході маніпуляції береться взірець тканини на гістологічний аналіз.

Коли проводиться біопсія шийки матки: при визначенні відхилень від норми при огляді гінеколога з проведенням кольпоскопії та після одержання результатів цитології.

Підготовка до проведення біопсії:

Проводиться біопсія на 7-10 день менструального циклу.

Як правило, особливої підготовки до даної процедури не потрібно. Якщо вона проводиться під загальним наркозом, то пацієнтку просять не їсти, не пити та не палити за декілька годин до процедури. Протягом перших 24 годин після біопсії не можна використовувати вагінальні лікарські засоби, не жити статевим життям до моменту загоєння шийки матки ( в середньому тиждень). Протягом декількох днів після процедури можливі вагінальні виділення більш темного кольору, ніж зазвичай, це нормально і протягом декількох днів має пройти. Після біопсії можна займатися спортом та харчуватися у звичайному режимі, якщо лікар не дав інших рекомендацій.

Можливі ускладнення після біопсії:

-          Легка кровотеча

-          Болі в ділянці живота спастичного характеру

-          Виникнення інфекції

Якщо через декілька днів після проведення біопсії виникає сильна кровотеча, виділення з неприємним запахом, сильні болі по низу живота, підйом температури, то потрібно негайно звернутися до лікаря.

Дана процедура є простою, з мінімальним дискомфортом.

За показами, проводиться навіть вагітним жінкам.

 


Біопсія шийки матки
Біопсія шийки матки2000,00 грн
RW, антитіла до ВІЛ, гепатит В, гепатит С360,00 грн