+38 (032) 232-77-83
+38 (096) 68-27-352
Підписатися
Клініка “Альтернатива”
Ми пропонуємо широкий вибір послуг для жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я. Наші найпопулярніші послуги:
Інші послуги

ВАГІТНІСТЬ ПІСЛЯ 35 РОКІВ.


Сучасний темп життя, стреси, погана екологія, перевантаження призводять до того, що  виношування вагітності стають важким завданням. Крім того, зараз багато пар починають замислюватися про дітей ближче до 30-35 років - це розумно з точки зору фінансової та психологічної готовності до материнства, пара серйозніше ставиться до поняття «сім`я» ,однак саме в 30-35 років закінчується ідеальний репродуктивний вік жінки.
Після 35 років оваріальний резерв виснажується, гормональний фон починає поступово змінюватися, тому ймовірність настання вагітності природним шляхом знижується в кілька разів.
Репродуктологи рекомендують жінці відразу ж, як тільки виникли проблеми із зачаттям, звернутися до клініки репродукції - робити це потрібно не зволікаючи. Спеціалісти з’ясують  справжню причину невдач. На жаль,часто бувають випадки,коли жінка в надії завагітніти роками лікується в непрофільних медичних закладах які не мають достатнього досвіду. Втрачаючи найдорожче - час. 
Методи лікування безпліддя в нашій клініці підбираються  індивідуально ,виходячи з висновків ретельного обстеження пари. Для постановки точного діагнозу необхідно оцінити репродуктивну функцію обох партнерів.Обстежитися повинні як чоловік,так і жінка . Пара здає ряд необхідних аналізів. Після цього визначається тактика та методи лікування. Чим раніше жінка вступає в дітородний процес, тим більше у неї шансів зачати, виносити і народити здорову дитину. Але навіть якщо жінка не може зачати дитину природним шляхом через придбаних з віком проблем зі здоров`ям, у неї залишається можливість допоміжних репродуктивних технологій