+38 (032) 232-77-83
+38 (096) 68-27-352
Підписатися
Клініка “Альтернатива”
Ми пропонуємо широкий вибір послуг для жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я. Наші найпопулярніші послуги:
Інші послуги

ЗАВЖДИ ПРОПОНУЙТЕ СПОЖИВАЧАМ БІЛЬШЕ, НІЖ ВІД ВАС ОЧІКУЮТЬ!

ДСТУ ISO 9001:2015.Системи управління якістю.
Сертифікація систем управління якістю  є одним з високоефективних ринкових інструментів. А сертифікат, виданий авторитетною міжнародною організацією, визнається в усьому світі як незаперечне свідчення якості послуг. За кордоном сертифікація  давно стала обов`язковою.Організація за результатами сертифікації отримує можливість побачити свої поточні і потенційні проблеми і за рахунок цього поліпшити свою внутрішню систему менеджменту, підвищити продуктивність, конкурентоспроможність, збільшити цінність бренду.
Ще півстоліття тому цивілізований світ вважав продукт якісним, якщо він відповідає стандартам. З часом з`ясувалося, що цього недостатньо. Тоді до визначення якості додали, що продукт повинен відповідати споживанню, тобто якщо продукт відповідає стандартам, але не потрібен споживачеві, то він не є якісним. Потім, в 80-х роках прийшли до думки, що продукт не можна назвати якісним, якщо ним не можна користуватися. Якість має відповідати застосуванню. І, нарешті, в наші дні якісним називають продукт, якщо він, до всього перерахованого, відповідає очікуваним потребам споживача. Товари та послуги виробляються підприємствами для задоволення потреб споживачів.
Документ про відповідність стандарту ISO 9001 Системи менеджменту якості,цінний для керівника тим, що  це незалежна оцінка. Орган по сертифікації , який ніяк не залучений в діяльність компанії, яку він піддає аудиту на відповідність ISO 9001,та заявляє ,що на його думку установа відповідає системі якості.
Керівник завдяки сертифікації отримує можливість подивитися на роботу співробітників об’єктивно та в разі потреби прийняти міри для покращення роботи та якості послуг в цілому, також зробити корисні для вдосконалення організації висновки і в майбутньому не допускати тих чи інших помилок. 
Сертифікат видається за результатами перевірки - аудиту . Аудит не може бути заочним, від аудиторів вимагається обов`язкова перевірка робочих місць і спостереження за проведенням робіт.
Документ виданий авторитетним органом, що має міжнародне визнання і здійснює акредитовану сертифікацію, та є гарантією того, що організація, яка отримала його, розвивається орієнтуючись на вимоги споживачів та надає послуги, що відповідають застосовним нормативним і регулюючим вимогам, а також  важливо, що послуги мають стабільну якість.
“Ваша репутація важливіша, ніж платежі, а цілісність важливіше вашої кар’єри”. Райан Фрейтас,