+38 (032) 232-77-83
+38 (096) 68-27-352
Підписатися
Клініка “Альтернатива”
Ми пропонуємо широкий вибір послуг для жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я. Наші найпопулярніші послуги:
Інші послуги

ДЛЯ ЧОГО НЕОБХІДНО ВСТАВАТИ НА ОБЛІК?

У вашій родині радісна новина - у вас буде дитина. Багато майбутніх мам задаються різними питаннями, що стосуються вагітності та пологів: «Як правильно харчуватися?», «Які аналізи здавати?», «Як пройдуть пологи?», Але найважливіше питання на початку вагітності це «Як вставати на медичний облік?».
 Найоптимальніший термін для приходу до акушера гінеколога, на думку фахівців від 9 до 12 тижнів. 
Для чого необхідно вставати на облік? 

Це робиться для того, щоб контролювати стан мами і дитини. Вагітній жінці необхідно  здавати аналізи, робити планові УЗД, контролювати вагу і тиск. Наша клініка в своїй роботі керується Наказом МОЗ України № 417 від 15.07.2011р. де чітко прописані дії лікарів акушерів-гінекологів. Потрапляючи в приватну клініку, жінка має право ознайомитися з планом необхідних заходів ведення вагітності. На руки майбутня мама отримує "Обмінну карту" яку  слід  брати із собою на кожен наступний візит.
В нашій клініці працює команда професіоналів які з великим задоволенням дадуть відповідь на усі питання та прикладуть максимум зусиль, щоб Ваша вагітність протікала без ускладнень. Ми  готові розділити з Вами цей хвилюючий, незабутній, приємний та такий радісний етап вашого життя.

Жінка унікальна! Тільки в ній може битися два серця.