+38 (032) 232-77-83
+38 (096) 68-27-352
Підписатися
Клініка “Альтернатива”
Ми пропонуємо широкий вибір послуг для жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я. Наші найпопулярніші послуги:
Інші послуги

ЕМОЦІЙНИЙ ФОН ВАГІТНОЇ ЖІНКИ

Всіх цікавить, де купити щастя? А я вам так відповім: "Щастя не можна купити, його можна народити!"

Але постійні хвилювання вагітної жінки призводять до суттєвих небезпечних змін в її організмі,впливаючи на фізичний стан організму дитини. Доречно додати,що небажані діти –ті, яких вирішили народити, але не захотіли любити,не захотіли вчитися любити. Розвиваючись, малюк адекватно сприймає особливості маминих впливів на нього: чує як б’ється серце, як шумить кров в судинах ,відчуває напруження м’язів ,як змінюється дихання ,голос. І вчиться аналізувати різний  стан мами в  той чи інший час , в тій чи іншій ситуації .

Приклад: жінка дивиться комедію – в неї гарний настрій ,гормон ендорфін виробляється і потрапляє з кровотоком до мозку дитини ,яка чує музику та мамин сміх , тіло жінки розслаблене ,вона дихає , в крові достатньо кисню і для неї ,і для малюка. Жінка торкається живота , м’яко  погладжує. Дитина фіксує – музика ,сміх ,кисень ,мамине торкання – це  добре.
Інший приклад: жінка нервує , свариться з чоловіком ,її тіло напружене , не вистачає кисню ,бо крик забирає багато кисню ,гормональна система виробляє гормон адреналін та стресові гормони , дитині не вистачає кисню ,вона чує крик ,відчуває напруження.
Існуючи в діаді , мати й дитина впливають один на одного .Фізичний стан ,настрій ,емоції вони розділяються на двох. Дуже важливо зрозуміти ,що дитина отримує свій власний досвід майже з перших днів існування. Те ,як жінка готується до появи малюка , як вона сприймає зміни ,які відбуваються з нею та в ній ,як вона відноситься до дитини – все це має відображення на майбутнє. 

Знаєте, немає нікого гарнішого, ніж вагітна жінка ... В очах - щастя ... У серці - любов ... На щоках - рум`янець ... А всередині - маленьке життя ...
Жінка унікальна! Тільки в ній може битися два серця 
Позитивних всім емоцій!!!!!