+38 (032) 232-77-83
+38 (096) 68-27-352
Підписатися
Клініка “Альтернатива”
Ми пропонуємо широкий вибір послуг для жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я. Наші найпопулярніші послуги:
Інші послуги

ОРАНЖЕВА ПСИХОЛОГІЯ

Оранжевий - колір, проміжний між червоним та жовтим. Має довжину хвилі 590—620 нанометрів.

Теорія кольорів була запропонована німецьким поетом та мислителем Й. Гете. У своїх роботах він писав: «Всі темні кольори заспокоюють, світлі – збуджують. З темряви першим виходить синій колір, зі світла – жовтий… Кольори можуть чинити як фізичний так і психічний вплив… Досить пильно подивитися на цілком жовто-червону поверхню, щоб здалося, що цей колір дійсно врізався в наше око. Він начебто входить, втикається в тіло. «Він викликає неймовірне потрясіння…»
Про бадьорий вплив яскравих відтінків на людську психіку було відомо задовго до теорії кольорів Й. Гете. Ще у давній Греції та Єгипті цілителі використовували трав’яні відвари та настоянки на спеціальному оранжевому камінні для підняття тонусу та позбавлення від апатії.  Якщо говорити про психологічні особливості, то можна з впевненістю говорити, що люди, які надають перевагу оранжевому кольору відрізняються добротою та позитивним поглядом на життя.
Оранжевий – колір теплоти, блаженства. Він завжди радує око і сприяє гарному настрою. Практично завжди має позитивний вплив, тому що показує радісні сторони життя. У психотерапії оранжевий зміцнює волю, підтримує сексуальність, активізує роботу залоз внутрішньої секреції. Психічний вплив оранжевого кольору одностайно характеризується як збудливе, тепле й радісне. Недаремно оранжевий вважається одним із кращих кольорів психотерапії. 
Оранжевий колір теж піднімає настрій і вважається «кольором добра». В оранжевому кольорі з`єднуються сяюча сила жовтого кольору й вітальний, жагучий початок червоного кольору. Таким чином, помаранчевий колір може відтінити або витиснути інші кольори.
Також оранжевий завжди вважали кольором сонця. (Насправді, колір сонця – білий, але атмосфера Землі затримує частину спектра сонячного світла і нам здається що воно – оранжеве, або жовте). 
Надання переваги оранжевій гамі кольорів притаманне цілеспрямованим людям, які звикли завжди досягати поставлених цілей. Крім того цьому кольору часто надають перевагу діти, що можна пояснити їх природною відкритістю, безпосередністю і потягом до пізнання. Оранжевий колір – це символ життєвої енергії, радості і тепла. Знаходячись у спектрі між жовтим та червоним кольорами він не подразнює так як червоний і не збуджує нервову систему як жовтий колір, створюючи м’яку активізуючу дію на нервову систему. 
Саме тому пацієнти клініки репродукції людини «Альтернатива» більш охоче обирають саме оранжеву клініку, оскільки оранжевий означає привабливий живий та теплий!
Якщо ви сумуєте – додайте оранжевого кольору у ваше життя та радість повернеться. Шматочок оранжевого кольору обов’язково повинен бути у житті кожного!