+38 (032) 232-77-83
+38 (096) 68-27-352
Підписатися
Клініка “Альтернатива”
Ми пропонуємо широкий вибір послуг для жіночого і чоловічого репродуктивного здоров’я. Наші найпопулярніші послуги:
Інші послуги

АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВИБІР

Вибір — стадія волі, що має на увазі селекцію однієї з двох або більше варіантів, інколи після періоду обмірковування.

 

Кожного дня нам доводиться робити вибір. Здебільшого це - дуже прості рішення, що передбачають декілька рівнозначних варіантів розвитку подій. Втім часом від вірного вибору у житті залежить дуже багато. Ми живемо у еру виробництва і споживання. Величезна кількість пропозицій дає простір нашому вибору, водночас ускладнюючи адекватне його здійснення. Дуже часто нам доводиться обирати між двома та більше можливостями, що виключають одна одну. Часом це – вибір місця навчання. Трохи пізніше – вибір місця роботи, місця проживання, вибір сімейного лікаря, профільного лікувального закладу…   

Усе життя ми змушені розглядати і обирати, іноді, не просто серед безлічі варіантів, а серед кількох взаємовиключень. У такому випадку важливість і цінність єдиного вибору зростає у багато разів. Тоді ми вперше знайомимося, та, у подальшому, маємо справу з альтернативою. Альтернатива (фр. alternative, від лат. alternatus — інший) — необхідність вибору однієї з двох або більше можливостей, що виключають одна одну. Оскільки альтернативні рішення виключають одне одного, цінність вибору кожного з них є високою.

Вибір правильної альтернативи дуже часто впливає на подальше життя людини, а, як наслідок, накладає відбиток на психологічний стан особистості. Правильний вибір ми, зазвичай, не помічаємо, оскільки він вкладається у загальну картину наших очікувань. Правильний вибір ми сприймаємо як належне. Відчуття ж неправильного вибору може переслідувати людину усе життя і призводити до негативних психологічних станів, посилюючись з кожним роком, внаслідок усвідомлення людиною неповоротності часу. Окрім цього у житті кожної людини бувають такі випадки, коли альтернативою є лише єдине рішення.

Є очевидним, що неможливо передбачити усі повороти людського життя, забезпечивши собі певний алгоритм, дотримуючись якого можна було б уникнути неприємностей долі. Але можливо вчасно обрати саме ту альтернативу, яка здатна буде знівелювати негативні наслідки таких неприємностей.

Клініка репродукції людини «Альтернатива» розпочала свою роботу у 2009 році. Проте фахівці нашої клініки володіють більш ніж п’ятнадцятирічним досвідом роботи у репродуктивній медицині. Метою нашої діяльності є надання альтернативного рішення у непростих випадках та, у першу чергу, наповнення життя наших пацієнтів новим змістом.